Onze eerst volgende competitiewedstrijd

zondag, 27 september 2020
S.K. Muggenberg vs F.C. Drakenhof
14:00 | Lerenveld 35 A (KMO-zone), Lint

SK Muggenberg05

In 1949 startte SK Muggenberg als "caféploeg" in het Arbeidersverbond, het volgend jaaraangroei met een tweede elftal en succes: kampioen in '50, 7 jaar in de nationale reeks en na de omvorming in de provinciale reeksen, bleven ze hier actief.
Hun thuishaven 't Fortje werd verlaten voor het Ruggeveld, (ondertussen onderdak op Hoogmolen) overgang gevierd met een nieuwe titel en één van vice-kampioen.
Sk Muggenberg kon niet meer akkoord gaan met de toestanden in het Arbeidersverbond en zetten in 1978 de stap naar KKVS.

We blijven de oude principes trouw, een vriendenkring, en recruteren bij de spelers en hun omgeving.

Recr. VET. reeks A - Kalender 20-21

zondag, 27 september 2020
S.K. Muggenberg vs F.C. Drakenhof
14:00 | Lerenveld 35 A (KMO-zone), Lint
zondag, 4 oktober 2020
S.K. Muggenberg vs S.D. Andalucia
14:00 | Lerenveld 35 A (KMO-zone), Lint
zondag, 11 oktober 2020
S.V. Sint-Jozef vs S.K. Muggenberg
14:30 | De Stappe 31, Mortsel
zondag, 18 oktober 2020
S.K. Muggenberg vs Sporting Vremde
14:00 | Lerenveld 35 A (KMO-zone), Lint
zondag, 25 oktober 2020
OLVAC vs S.K. Muggenberg
10:30 | Doornstraat 65, Edegem

Rangschikking

Pos Team Pl Pts W D L
1. S.K. Muggenberg 3 9 3 0 0
2. S.V. Sint-Jozef 3 7 2 1 0
3. Familia-Academia 3 7 2 1 0
4. S.C. O.L.V.E. 2 6 2 0 0
5. F.C. Drakenhof 2 6 2 0 0
6. KSK Ekeren Donk 3 6 2 0 1
7. V.V. O.S.S.M.I. 3 4 1 1 1
8. S.D. Andalucia 2 3 1 0 1
9. Sporting Vremde 3 3 1 0 2
10. OLVAC 3 3 1 0 2
11. Alberta FC Schilde 3 1 0 1 2
12. Kiel F.C. 2 0 0 0 2
13. F.C. Racing Kiel 3 0 0 0 3
14. F.C. Dracula 3 0 0 0 3

Gespeelde wedstrijden S.K. Muggenberg

Alberta FC Schilde 2 : 8 S.K. Muggenberg
S.K. Muggenberg 1 : 0 V.V. O.S.S.M.I.
Kiel F.C. 1 : 7 S.K. Muggenberg

Uitslagen recentste wedstrijden

F.C. Racing Kiel 0 : 3 Sporting Vremde
Kiel F.C. 1 : 4 S.V. Sint-Jozef
Familia-Academia 4 : 2 OLVAC
Alberta FC Schilde 2 : 8 S.K. Muggenberg
KSK Ekeren Donk 5 : 2 F.C. Dracula
V.V. O.S.S.M.I. 4 : 2 S.D. Andalucia
S.V. Sint-Jozef 4 : 1 F.C. Racing Kiel